اجاره سوئیت در شیراز   منزل مبله شیراز   
 طراحي سايت در مشهد طراحي سايت در مشهد

اپل واچ / اپل آي دي

جستجو و پاك نمودن اتوماتيك فولدرهاي خالي


در صورتيكه فردي با انضباط و صد ولي وسواسي باشيد حتمأ اين خصيصه تان به كار كردن شما با كامپيوتر نيز سرايت مي‌نمايد . به نوعي كه حتمأ در كامپيوتر نيز بايد همگي چيز مرتب باشد . هر فايلي در فايل مربوط به خويش جاي گرفته باشد و مورد مازاد نيز وجود نداشته باشد . اين نظم در دنياي كامپيوتر فراوان عالي است و سبب بهينه سازي همت شما هم مي‌گردد . يكي از مواردي كه در اين مسئله وجود دارااست كار با فولدرها در محيط ويندوز مي باشد . گهگاه ما به علت شتاب و يا هر استدلال ديگري فولدرهايي مي سازيم و يا اين كه فولدر هاي درون آن‌ها را جابجا ميكنيم فارغ از اين‌كه بعد ها به آنها رسيدگي كنيم . به طوريكه گهگاه فولدرهاي خالي و بي محتوا در اكثري از قسمت هاي هاردديسك به ديده ميخورد . تميز كردن تك تك اين فولدرهاي خالي هم كاري زمانبر مي‌باشد . در اين ترفند قصد داريم به وسيله ابزاري مخصوص، فولدرهاي خالي جان دار بر روي هارد را خودكار پاك نماييم . 

طراحي سايت در مشهد
به‌اين منظور: 
به برنامه اي قليل حجم، بدون پول و نوشته باز به نام RED احتياج داريم . RED كه مخفف عبارت Remove Empty Directories هست ابزاري عالي جهت جستجو و پاك نمودن خودكار اين فولدرهاي خالي است . 

RED محل موضوع نظر شما بر روي هارد را جستجو نموده و فولدرهاي خالي آن را شناسايي مينمايد . آنگاه شما مي توانيد آن ها را پاك نموده و يا كماكان نگه داريد . جالب اين كه اين برنامه به رخ اتومات فولدرهاي سيستمي را نيز تشخيص داده و آن ها را در نتايج خويش ثبت نمي‌كند . همچنين كليدهاي رجيستري هم به هيچ عنوان بوسيله اين برنامه بازنويسي نمي شوند . در نتيجه از اين لحاظ نيز اطمينان خاطر وجود دارااست . 


ترفندهاي كامپيوتري 

مقدمه براي دانلود RED به سايت خالق به آدرس http://www .jonasjohn .de/lab/red .htm مراجعه فرمائيد . آن گاه برنامه را از نصيب Download دانلود كرده و نصب نماييد . ورژن 2 .1 آن صرفا حجمي مساوي 650 كيلوبايت دارااست . 

پس از دانلود فولدر برنامه را نصب نموده و اجرا نماييد . 

حالا دكمه Browse را زده و محل مورد حيث براي جستجو و تطهير را انتخاب فرمائيد . بعد دكمه Scan را بزنيد تا محل موضوع نظر شما جهت يافتن فولدرهاي خالي كپي شود . پس از مشاهده نتايج فولدرهايي كه با رنگ قرمز‌رنگ معلوم ميشوند فولدرهاي خالي مي‌باشند كه قرار ميباشد حذف شوند . 
طراحي اپليكيشن در مشهد
در صورتي‌كه در در بين فولدرهاي خالي فولدري مي‌باشد كه قصد داريد تميز نشود كافي هست روي آن راست كليك كرده و Protect Folder را انتخاب فرماييد (once تنها همين يكبار و every time براي هميشه از اين فولدر حفاظت ميكند) . در نقطه پايان دكمه Delete folders را بزنيد تا فولدرهاي خالي پاك شوند . برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1397/7/19 ساعت: ۰۸ توسط:mazhan :